Üyelik

Bize nasıl katılabilirsiniz?

Biz bir dernek veya organizasyon olmadığımız için, herhangi bir yasal üyelik formatımız bulunmamaktadır. Kuruluş hedefimiz yalnızca ve yalnızca Türk akademik dünyasına bazı yabancı terimleri kazandırmak, posthümanizm konusunda çalışma yürüten diğer Türk akademisyenlerle ortak bir forum oluşturmak ve konuya ilgi duyan her yaştan, her meslekten kişilere çalışmalarımızı tanıtmaktır.

Bu nedenle, içerik oluşturmak isteyenler için bazı koşullar sunuyoruz.

Posthümanizm alanında içerik üretecek yeterince akademik bilgiye sahipseniz, iletişim formunu doldurarak ya da buradaki profillerden ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini kullanarak bize mesaj gönderebilir, talebinizi ileterek siteye ‘yazar’ olarak katılabilirsiniz.

Ayrıca, sitemizin kuruluş amacı posthümanizmi anlatmak, posthümanist bakış açılarından kaleme alınmış yazılar ve bu kapsamda üretilmiş içerik sunmak, posthümanizmin çevreci beşeri bilimler ve yeni maddecilik gibi alan/akımlarla kesişim noktalarını açığa çıkarmak olduğu için, posthümanizm dışında herhangi bir bakış açısından yazılmış sosyal teori yazılarını sitemizde yayınlamıyoruz. Bu nedenle, yazar olma talebinizi iletirken, sitede yayınlanmış tüm yazılara göz atmanızı ve burada bahsi geçen kuramcılardan haberdar olmanızı tavsiye ederiz.

Okuyucularımız içinse herhangi bir üyelik biçimimiz mevcut değildir. Topluluğumuzla yalnızca okur olarak ilgileniyorsanız bizi takip edebilir, yine iletişim kısmındaki formu doldurarak yorum ya da sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Bu site herhangi bir gelir ya da kâr amacı gütmediği için ücret karşılığı üyelik gibi, ‘tıkla açılsın’ reklamlar gibi uygulamalarımız bulunmamaktadır. Keyifli okumalar dileriz.

PENTACLE